Hakkımızda

Neden Kullanırız?

1998 yılında şirket kurucumuz Zeki EKER’ in atılımı ile BURSA ili sınırları içerisinde izolasyon hizmeti ve uygulamaları üzerine faaliyete başlayan İZOMET kaliteli markalarla çalışmayı, doğru ve hızlı hizmet etmeyi prensip edinerek, daha sonrasında çevre iller ve ülkemizin farklı illerinde de bu hizmeti verebilen bir konuma gelerek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. 

Firmamız su,Isı, ses ve yangın yalıtımında sektörün önde gelen markalarının bayiliğini yapmakla beraber bu alanda şehrimizde ve ülke çapında ürün temin ve tedariki yapmakla birlikte işin konumu ve durumuna göre müşterilerine uygulama hizmeti de sunmaktadır. Kuruluşundan itibaren ürün yelpazesini tüm müşteri gruplarına çözüm üretebilmek amacıyla sürekli genişleten firmamız İZOCAM, MASTER-BUILDERS SOLUTIONS, DALSAN, TEKNO, ACTİVO, GEOPLAS, ÇUKUROVA YALITIM, ESCO TEKNİK, İZOLE KİREMİT, STT GAZBETON, MESA TEKNİK, FİLLİ BOYA, DALMAÇYALI, STOPER, RAVAGO, BITUMEX, İSTANBUL TEKNİK, ENTEGRE, WALLBOARD, VEZİRHAN BETON, VEZİRHAN ÇİMENTO firmalarının bayiliklerini bünyesinde bulundurmaktadır. 

Satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini başarının temel taşı olarak gören İZOMET birçok büyük projeye imza atmış, hem ürün kalitesiyle hem de uygulamadaki başarısıyla önce bursa ilimizde, sonra tüm Türkiye’de güven duyulan bir firma olmayı başarmıştır. 

Edindiğimiz deneyimi, sahip olduğumuz bilgi birikimi ve devam eden yatırımlarımızla yolumuza 'AKILLI YALITIM, AKILLI YATIRIM' sloganıyla devam ediyor, en kaliteli ve en uygun ürünlerle hizmetimizi müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Ve işimize olan bağlılığımızla sizlere söz veriyoruz.

AYNI DOSTLUKLARIMIZDAKİ GİBİ,

ARAMIZDAN SU SIZMAYACAK BİLİYORUZ.

İZOMET;

İZOLASYON VE YALITIMDA TEK.