Misyon

1998 yılında bu şirketi kurduğumuzda şehrimizde konut ve yapılara istinaden izolasyon ve yalıtım konusunda hizmet veren firmaların çok az oluşu,bu işlemin toplum olarak yeterli derecede bilinmemesi ve tercihen çok önemsenmemesi söz konusu idi. Bu sebeplerle çıktığımız bu yolda,izolasyon ve yalıtım işlerine yönelik bu hizmeti en iyi yapan firma olmak için çalıştık. İzolasyon ve yalıtımı şehrimizde hem uygulama,hem malzeme anlamında bir çok projede,müteahhit firmalarımızda ve bireysel müşterilerimizde uygulayarak,izolasyon ve yalıtımın günümüz şartlarında yaşam kalitemize odaklı olmazsa olmazlarından biri olduğunu topluma kabul ettirmek için üstümüze düşeni yaptık. Bugün hali hazırda şehrimizin öncü firmalarından biri olmamız,elit projelerde,müteahhitlerimizin ve bireysel müşterilerimizin tercihlerinde her zaman olmamız en büyük gururumuz.

İzolasyon uygulamalarında,yalıtım uygulamalarında,çatı uygulamalarında,alçı-alçıpan uygulamalarında heme malzeme,hem uygulama olarak müşterilerimize faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Bu ihtiyacı duyan herkese hizmet etmeyi hedefliyoruz.

“Sektörde, şehrimizin ve Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketi olmak,

Hizmet ve ürünlerin kalite segmenti ile müşterilerimizin birinci tercihi olarak iş sürekliliğini sağlamak,

“Alanımızda Farklılıklar oluşturarak uygulamalarımızda kalıcı üstünlükler sağlamak”

“Faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı,çevreye duyarlı olarak müşterileri,çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak”